Path of Exile

IOTY – Path of Exile w Top 100

Dzisiaj ruszyła druga faza konkursu IOTY 2012 w której znalazło się 100 najlepszych gier niezależnych wyronionych podczas pierwszej fazy. W top100 znalazła się gra Path of Exile, jednak w tej fazie licznik głosów został zresetowany i wszystko zaczyna się od początku. Jeśli chcesz oddać głos na Path of Exile, wystarczy, że odwiedzisz tą stronę i klikniesz przycisk VOTE przy miniaturce Path of Exile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Raise Spectre

Przywołuje widmową wersję pokonanego wroga, który będzie walczyć po twojej stronie.

Blast Rain

Wystrzeliwuje strzałę rozszczepiającą się w powietrzu na wiele pocisków, które następnie lądują na ziemi, wywołując salwę eksplozji. Wybuchy zawsze pokrywają się na danym obszarze.

Rallying Cry

Postać wydaje okrzyk, który zwiększa obrażenia i regenerację many tobie i sojusznikom, jeśli wokół znajdują się jacyś wrogowie. Zwiększenie obrażeń zależy od ilości wrogów wokół. Prowokuje też wrogów, by zaatakowali postać. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games