Path of Exile

Grafiki koncepyjne nowych bóstw

Tym razem pokazano przeobrażone Solaris i Lunaris z Aktu 8, boginię Garukhan z Aktu 9 i symbol Kitavy. Wiele osób spekuluje, że ten ostatni będzie naszym głównym przeciwnikiem w dodatku The Fall of Oriath.

Garukhan
Garukhan

Solaris i Lunaris
Solaris i Lunaris
symbol Kitavy
symbol Kitavy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Clarity

Uaktywnia aurę, która zapewnia regenerację many tobie i twoim sojusznikom.

Projectile Weakness

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, powodując że są bardziej podatni na przebicie i odrzut oraz otrzymują zwiększone obrażenia od pocisków.

Molten Shell

Postać na pewnien czas okrąża się ognistymi tarczami, zwiększając swój pancerz. Jeśli w tym czasie ilość powstrzymanych przez blokowanie lub pancerz obrażeń fizycznych przekroczy wytrzymałość tarcz, wybuchną one zadając wrogom wokół obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games