Path of Exile

Grafiki koncepcyjne nowych unikatów

Poniżej 4 grafiki koncepcyjne unikatowych przedmiotów, które zobaczymy w The Fall of Oriath.

pas
pas

helm
hełm

miecz
miecz

Poniższej zbroi, Doedre’s Skin (Skóra Doedre ^^ ) nie będzie w patchu 3.0.0. Zostanie ona dodana trochę później.
Doedre's Skin
Doedre’s Skin

One thought on “Grafiki koncepcyjne nowych unikatów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Enfeeble

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, sprawiając że ich ataki i zaklęcia są mniej efektywne.

Fire Trap

Rzuca pułapkę wybuchającą, gdy wejdzie w nią przeciwnik. Zadaje ona obrażenia od ognia wrogom wokół i pozostawia płonącą ziemię, raniąca każdego, kto spróbuje po niej przejść.

Shield Charge

Postać szarżuje na wroga lub we wskazane miejsce, odpychając wrogów na swojej drodze i zadając obrażenia na niewielkim obszarze przed sobą. Po osiągnięciu celu obrażenia zadawane są na większym obszarze. Im dalej dotrze postać, tym większe obrażenia zadaje i tym większa jest szansa na ogłuszenie wrogów.


Stare Gry Frozen Games