Path of Exile

Główna zmiana w patchu v0.10.3 i nazwy w PoE

Ogłoszono, że umiejętność Cyclone, będzie główna zmianą, którą wprowadzi najbliższy patch v0.10.3. Oprócz tego dodane zostaną również cztery unikaty z których jeden będzie unikalną mapą. Pierwotnie planowano również drugą mapę, ale niestety zostało to przełożone. GGG postara się trzymać harmonogramu 3+1 jeśli chodzi o unikaty w nowych patchach, jednak mogą wystąpić pewnie opóźnienia tak jak w przypadku tej jednej mapy.

Nie od dzisiaj wiadomo, że wymyślanie nazw dla elementów występujących w grach o tematyce fantasy nie jest łatwe, głównie ze względu na ich ilość. Jak sobie z tym radzi ekipa GGG? Przykładowo jeden z bossów nosi nazwę pewnego lokalu Laundromat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Conductivity

Przeklina wrogów na wybranym obszarze, zmniejszając ich odporność na błyskawice i czyniąc bardziej podatnymi na porażenie.

Burning Arrow

Wypuszcza strzałę, która zadaje obrażenia od ognia i ma zwiększoną szansę na podpalenie celu.

Abyssal Cry

Wydaje okrzyk, spowalniając wrogów i powodując, że wybuchają przy śmierci. Im więcej wrogów znajduje się w pobliżu, tym silniejszy efekt spowolnienia. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games