Path of Exile

Gęstość potworów na mapach w 3.1.0

GGG podzielili się informacją na temat zmian w ilości potworów na mapach w dodatku 3.1.0:
1. Zamiast starać się, by mapy były równoważne pod względem tego, ile ogólnie dają doświadczenia, twórcy będą się raczej kierować tym, ile doświadczenia na godzinę dają te mapy. Zmniejszono też szansę pechowej generacji map, które wydają się niemal pozbawione potworów.
2. Każda właściwość mapy będzie teraz dodawać zwiększenie rozmiaru grup potworów (monster pack size).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Discharge

Zużywa wszystkie zgromadzone ładunki postaci, by zadać pobliskim wrogom obrażenia od żywiołów.

Lightning Strike

Nasyca broń do walki wręcz energią elektryczną. Przy uderzeniach część obrażeń fizycznych zmieniana jest w obrażenia od błyskawic, a zgromadzona energia jest uwalniana w postaci pocisków. Jeśli atak wręcz trafi w cel, pociski też nie mogą chybić.

Abyssal Cry

Wydaje okrzyk, spowalniając wrogów i powodując, że wybuchają przy śmierci. Im więcej wrogów znajduje się w pobliżu, tym silniejszy efekt spowolnienia. Dzieli czas odnowienia z innymi okrzykami.


Stare Gry Frozen Games