Path of Exile

Ekran handlu i zmiany w expie

Dzisiaj Chris Wilson opublikował na forum gry Path of Exile wiadomość w której potwierdził, że w ramach aktualizacji gry z serii patcha 0.9.13 w grze pojawi się ekran handlu.

Mogę potwierdzić, że podczas bety w ramach patcha 0.9.13 będziemy wprowadzali serię łatek związanych z ekranem handlu, większość w późniejszych tygodniach. Nie jest to dobrze zintegrowany system ze stroną, jednak pozwolimy ludziom na bezpieczny handel bez potrzeby wyrzucania przedmiotów na ziemię.

Wiadomo również, że na początku przyszłego tygodnia pojawi się patch 0.9.13e który wprowadzi zmiany w obliczaniu doświadczenia. Zmiany te mają zachęcić do grania party w liczniejszej ekipie. Na tym etapie nie dodano jeszcze opcji „/players X„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Cold Snap

Lodowe kryształy wynurzają się z ziemi we wskazanym miejscu, zamrażając i raniąc wrogów na swoim obszarze. Zużycie ładunku mocy (Power Charge) pozwala na natychmiastowe ponowne użycie.

Reave

Postać atakuje niewielki obszar przed sobą. Jeśli trafiony zostaje cel, zasięg działania zwiększa się tymczasowo przy kolejnym uderzeniu. Gdy zostaje użyta inna umiejętność, zasięg wraca do stanu pierwotnego.

Ancestral Protector

Stawia totem atakujący przeciwników uderzeniami w zwarciu, gdy stoisz w jego pobliżu. Bycie blisko niego zwiększa twoją szybkość ataku.


Stare Gry Frozen Games