Path of Exile

Duelist walczący z Venomous Evil

W tym tygodniu ukazał się screenshoot przedstawiający postać Duelist posługującą się toporem oraz mieczem jednocześnie używając Dual Strike na pająku Venomous Evil. Screen ten przedstawia również nowy obszar w drugim akcie gry, który obecnie nazywa się The Weaver’s Chambers, jednak nazwa ta może się jeszcze zmienić, wynika z wypowiedzi Chrisa Wilsona – głównego projektanta i producenta gry Path of Exile.

[Obraz został usunięty z serwera]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Essence Drain

Wypuszcza pocisk, który po uderzeniu nakłada na wrogów negatywny efekt zadający stopniowo obrażenia od chaosu. Postać leczy się o część zadanych przez efekt obrażeń. Efekt może być przenoszony na innych wrogów poprzez umiejętność Contagion.

Poacher's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, osłabiając ich zdolność uniku. Przy trafianiu przeklętych celów postać odzyskuje życie i manę, a ich śmierć daje więcej ładunków flakonów oraz szansę na otrzymanie ładunku furii (Frenzy Charge).

Rejuvenation Totem

Stawia totem, którego aura regeneruje życie postaci oraz sojuszników znajdujących się w jego pobliżu.


Stare Gry Frozen Games