Wiesz, zrobienie spolszczenia, to nie problem, nawet kiedyś planowałem zrobić (już kiedyś zrobiłem spolszczenie do Diablo 1) , sęk w tym, że często wychodzą aktualizacje, które mogą nadpisywać spolszczenie. GGG obiecało, że język polski jest priorytetem. Również pytałem Chrisa Wilsona o spolszczenie i twierdził, że będzie na początku tego roku, ale mamy już maj i polskiej wersji jak nie było tak nie ma. Oczywiście można zrobić fanowską wersję PL, wgrywane jakimś injectorem, tylko kwestia odpowiedniej jakości polonizacji.
Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.
Menu
Losowy Skill
Blight
Nakłada na wrogów przed tobą negatywny efekt, który zadaje im stopniowo obrażenia od chaosu. Wrogowie nie będący jeszcze pod jego wpływem są także skrępowani przez pewnien czas, co spowalnia ich ruch. Podtrzymywanie czarowania pozwala na nakładanie nowych warstw stopniowych obrażeń, każdej o określonym czasie trwania.
Herald of Ice
Przez twoje ręce przepływa lód, dodającobrażenia od zimna do twoich zaklęć i ataków. Jeśli ciało zabitego wroga zostanie roztrzaskane, wybuchnie on i zada obrażenia od zimna pobliskim wrogom.
Ancestral Protector
Stawia totem atakujący przeciwników uderzeniami w zwarciu, gdy stoisz w jego pobliżu. Bycie blisko niego zwiększa twoją szybkość ataku.
Gra bez spolszczenia umiera jak i tematy na forum ludzie chyba na dobre uciekli do D3 ROS bo kompletnie nic się nie dzieje.
Wiesz, zrobienie spolszczenia, to nie problem, nawet kiedyś planowałem zrobić (już kiedyś zrobiłem spolszczenie do Diablo 1) , sęk w tym, że często wychodzą aktualizacje, które mogą nadpisywać spolszczenie. GGG obiecało, że język polski jest priorytetem. Również pytałem Chrisa Wilsona o spolszczenie i twierdził, że będzie na początku tego roku, ale mamy już maj i polskiej wersji jak nie było tak nie ma. Oczywiście można zrobić fanowską wersję PL, wgrywane jakimś injectorem, tylko kwestia odpowiedniej jakości polonizacji.