Path of Exile

Build of the Week, odc. 2: Doryani’s Fist Thunderpunch

Opublikowano drugi odcinek serii Build of the Week. Dzisiejszy build opiera się na unikatowych rękawicach Doryani’s Fist (z wbudowaną słynną umiejętnością Dominusa „The touch of God!”) i kamieniu Cast on Melee Kill, który wspiera umiejętność Shield Charge.

Pierwszy odcinek tego sezonu, pokazujący Nekromantkę z siedmioma aurami, można obejrzeć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Summon Lightning Golem

Przyzywa golema błyskawic, który zwiększa twoją szybkość ataku i rzucania czarów. Golem może wypuszczać zaklęte pociski, miotać we wrogów kulami energii, a także tworzyć tymczasową aurę zwiększającą obrażenia od błyskawic golema i jego sojuszników.

Dual Strike

Atakuje obiema broniami, zadając obrażenia obiema za jednym uderzeniem. Wymaga dwóch broni. Nie działa z różdżkami.

Ice Crash

Uderza w ziemię główną bronią, raniąc wrogów na obszarze trzema potężnymi falami. Każda następna fala jest szersza, ale zadaje mniej obrażeń. Wymaga miecza, maczugi, topora, laski lub nieuzbrojonej ręki. Nie działa z kamieniem Multistrike.


Stare Gry Frozen Games