Path of Exile

Build of the Week 15 (akt 3)

Ukazała się kolejna część z serii Build of the Week. Tym razem gameplay przedstawiający build tygodnia został nagrany w akcie trzecim, który już jest dostępny na serwerach alpha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Essence Drain

Wypuszcza pocisk, który po uderzeniu nakłada na wrogów negatywny efekt zadający stopniowo obrażenia od chaosu. Postać leczy się o część zadanych przez efekt obrażeń. Efekt może być przenoszony na innych wrogów poprzez umiejętność Contagion.

Blade Vortex

Krótkotrwałe eteryczne ostrza wirują wokół postaci, zadając obrażenia wrogom, przez których przechodzą.

Devouring Totem

Stawia totem pochłaniający pobliskie zwłoki. Jeśli jesteś zraniony, totem zniszczy zwłoki, by odzyskać ci pewną ilość życia i many.


Stare Gry Frozen Games