Path of Exile

Beta w sierpniu

Na oficjalnym forum Path of Exile główny projektant gry Chris Wilson, napisał iż wypuszczenie wersji beta przewidziane jest na początek sierpnia, więc już niebawem. Oprócz tego, dowiadujemy się, że do alpha testów zaproszono około 100 użytkowników, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie Path of Exile. Jednak okazało się, że część z tych kont, to multikonta lub konta nie używane. Dlatego przewiduje się, iż w alfa testach bierze udział około 20-30 użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Flame Surge

Uderza znajdujących się przed tobą wrogów płomienną strugą. Płonący wrogowie otrzymują więcej obrażeń.

Poacher's Mark

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, osłabiając ich zdolność uniku. Przy trafianiu przeklętych celów postać odzyskuje życie i manę, a ich śmierć daje więcej ładunków flakonów oraz szansę na otrzymanie ładunku furii (Frenzy Charge).

Searing Bond

Stawia totem wyczarowujący ognisty promień, który łączy go z tobą i każdym innym totemem pod twoją kontrolą. Wrogowie, których dotknie promień, a także ci przy jego końcach, otrzymują obrażenia od ognia.


Stare Gry Frozen Games