Path of Exile

Aktualizacja v0.9.13j

Dzisiaj gra została zaktualizowana do wersji 0.9.13j. Oto zmiany jakie wprowadzono:

  • Po zakończeniu eventów ich ladder zostaje zachowany.
  • Statystyki eventów są teraz aktualizowane co 30 sekund.
  • W lidze hardcore śmierć zawodników z top 25 jest teraz ogłaszana na globalnym czacie.
  • Naprawiono problem z wysypywaniem się krainy serwera, co mogło się zdarzać co kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

W 6 Akcie na obszarze Twilight Strand znajduje się unikalny zombie o imieniu Rhys of Abram. Jest to nawiązanie do jednego z pierwszych pracowników GGG, który nazywa sie Rhys Abraham. Podobno to nie był jego pomysł;)



Losowy Skill

Summon Lightning Golem

Przyzywa golema błyskawic, który zwiększa twoją szybkość ataku i rzucania czarów. Golem może wypuszczać zaklęte pociski, miotać we wrogów kulami energii, a także tworzyć tymczasową aurę zwiększającą obrażenia od błyskawic golema i jego sojuszników.

Spectral Throw

Tworzy widmową kopię twojej broni do walki wręcz. Obracająca się broń leci we wskazanym kierunku, po czym wraca do ciebie, raniąc wszystkich wrogów na swojej drodze.

Earthquake

Uderza w ziemię, powodując jej pęknięcie oraz zadając obrażenia na obszarze. Peknięcie powoduje wstrząs wtórny, który następuje po krótkiej chwili. Trzęsienia ziemi spowodowane przed uaktywnieniem ostatniego pęknięcia nie mogą powodować wstrząsów wtórnych. Wymaga topora, maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games