Path of Exile

Akt 3 – Screen

Path of Exile act 3 Jako pierwsi mamy przyjemność pokazać wam nigdy wcześniej nie prezentowany screen pochodzący z trzeciego aktu w Path of Exile. Na obrazku widzimy fragment miasta, znajdującego się nad rzeką. Niebawem ujawnimy filmik z aktu 3 oraz prawdopodobne nazwy dla NPC występujących w tymże akcie.
Pragnę również przypomnieć o serii konkursów w których są do wygrania klucze do bety. Szczegóły znajdziecie na naszym forum o Path of Exile w temacie, który znajdziecie pod tutaj.

2 thoughts on “Akt 3 – Screen”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Summon Skeletons

Przywołuje poruszające się powoli szkielety-sługi, które rozpadają się wraz z upływem czasu. Nie wymaga zwłok do użycia.

Projectile Weakness

Przeklina wrogów na wskazanym obszarze, powodując że są bardziej podatni na przebicie i odrzut oraz otrzymują zwiększone obrażenia od pocisków.

Summon Flame Golem

Przyzywa ognistego golema, który zwiększa twoje obrażenia. Golem używa płomiennego oddechu, ognistej fali i wybuchowego pocisku.


Stare Gry Frozen Games