Path of Exile

Ulepszenia w UI

Chris Wilson ogłosił, iż nadchodzące rozszerzenie do Path of Exile wprowadzi ulepszenia w interfejsie gry. Na przestrzeni kilku najbliższych tygodni będzie ujawniane coraz więcej informacji. Póki co, ujawniono trzy z nich – lider drużyny będzie oznaczony na mapie kolorem niebieskim, imiona postaci w drużynie będą wyświetlane na mapie oraz opcjonalnie zegar wbudowany w interfejs gry. Poniżej znajduje się wczesny screen powyższych zmian oraz wypowiedź Chrisa.

Zbliżające się rozszerzenie do Path of Exile będzie zawierać mnóstwo ulepszeń w grze, nad którymi pracujemy w tym roku (wiele z nich zostało zasugerowane przez graczy). Planujemy je wszystkie ujawnić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Zrobiliśmy screen, by pokazać kilka z nich. Na screenie widzimy trzy ulepszenia : – lider drużyny został ukazany na minimapie w kolorze niebieskim, pokazane są nazwy postaci z drużyny oraz opcjonalnie zegar wbudowany w UI. Należy pamiętać, że te funkcje są jeszcze niedokończone i do czasu ich wypuszczenia mogą ulec zmianie.

Path Of Exile - UI
Path of Exile – Ulepszenia w UI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Imię unikalnego potwora, którego można spotkać w więzieniu - Chatters - to nazwa pralni, która znajdowała sie w pobliżu pierwszego biura GGG.



Losowy Skill

Purity of Elements

Uaktywnia aurę zwiększającą odporność na żywioły tobie i twoim sojusznikom.

Smoke Mine

Umieszcza minę, która teleportuje cię do siebie po jej zdetonowaniu. W miejscach ucieczki i przybycia pojawiają się obłoki dymu oślepiające wrogów oraz tymczasowo zwiększające szybkość poruszania się.

Reckoning

Gdy postać wykona blok tarczą, kontratakuje na obszarze w kształcie stożka przed sobą.


Stare Gry Frozen Games