Path of Exile

Patch 0.10.1f

Wydano mały patch, który oprócz poprawy kilku błędów wprowadza kilka dodatków związanych z sezonem. Mianowicie nagrody punktowe za sezon teraz są wyświetlane w profilu gracza na stronie, ponadto dodano dodano ladder z punktami za sezon. Wkrótce również zostanie ogłoszone jakie nagrody dostanie dwudziestu najlepszych graczy sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Początkowo na unikalnej tarczy Lioneye's Remorse znajdował się orzeł polskich Wojsk Lądowych. Później wygląd tarczy został zmieniony



Losowy Skill

Lightning Tendrils

Uwalnia z twoich rąk cztery następujące po sobie błyskawice zadające znajdującym się przed tobą wrogom obrażenia na obszarze w kształcie stożka.

Burning Arrow

Wypuszcza strzałę, która zadaje obrażenia od ognia i ma zwiększoną szansę na podpalenie celu.

Earthquake

Uderza w ziemię, powodując jej pęknięcie oraz zadając obrażenia na obszarze. Peknięcie powoduje wstrząs wtórny, który następuje po krótkiej chwili. Trzęsienia ziemi spowodowane przed uaktywnieniem ostatniego pęknięcia nie mogą powodować wstrząsów wtórnych. Wymaga topora, maczugi lub laski.


Stare Gry Frozen Games