Path of Exile

Akt 3 – Screen

Path of Exile act 3 Jako pierwsi mamy przyjemność pokazać wam nigdy wcześniej nie prezentowany screen pochodzący z trzeciego aktu w Path of Exile. Na obrazku widzimy fragment miasta, znajdującego się nad rzeką. Niebawem ujawnimy filmik z aktu 3 oraz prawdopodobne nazwy dla NPC występujących w tymże akcie.
Pragnę również przypomnieć o serii konkursów w których są do wygrania klucze do bety. Szczegóły znajdziecie na naszym forum o Path of Exile w temacie, który znajdziecie pod tutaj.

2 thoughts on “Akt 3 – Screen”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Z nazw miesięcy w grze można wywnioskować, że Wraeclast znajduje się na półkuli południowej.



Losowy Skill

Orb of Storms

Tworzy nieruchomą kulę elektryczną, która nieprzerwanie trafia piorunami pobliskich wrogów. Jesli postać znajduje się w obłoku kuli, użycie innej umiejętności błyskawic uwalnia dodatkowe wyładowania. Ponowne użycie tej umiejętności zamieni poprzednią kulę. Umiejętność może być używana tylko bezpośrednio przez postać.

Lacerate

Wykonuje dwa cięcia wyzwalające fale siłowe, które zadają obrażenia trafionym wrogom. Wrogowie znajdujący się pośrodku tych cięć otrzymują obrażenia od obu. Przy posługiwaniu się dwiema broniami najpierw uderza bronią w prawej ręce, a następnie tą w lewej. Wymaga topora lub miecza.

Determination

Uaktywnia aurę zwiększającą pancerz tobie i sojusznikom.


Stare Gry Frozen Games