Path of Exile

Prezentaja zawartości patcha 1.03

Na kanale GGG w serwisie YouTube pojawił się filmik prezentujący nową zawartość łatki oznaczonej numerem 1.0.3. Wdrożenie poprawki planowane jest na wtorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Drewniana laska o nazwie Woodful Staff to wierna kopia prawdziwego przedmiotu, zakupionego za 5$ przez jednego z założycieli GGG.



Losowy Skill

Power Siphon

Wystrzeliwuje z różdżki pocisk zadający zwiększone obrażenia. Jeśli cel zginie w wyniku trafienia lub wkrótce po nim, otrzymujesz ładunek mocy (Power Charge).

Blood Rage

Nakłada efekt, który zadaje postaci stopniowe obrażenia fizyczne, jednocześnie dodając jej szybkość ataku i kradzież życia.

Sunder

Postać uderza w ziemię swoją główną bronią, tworząc przed sobą pęknięcie w ziemi, króre rani wrogów na swoim obszarze. Dotknięci przez nie wrogowie uwalniają niewielką falę uderzeniową, która zadaje obrażenia wrogom wokół.


Stare Gry Frozen Games