Path of Exile

To już rok closed bety!

W dniu 10 Sierpnia 2011 rozpoczęły się zamknięte beta testy Path of Exile, od tego czasu upłynął już rok. Ciekaw jestem, czy ktoś pamięta te zamierzchłe czasy. Jeżeli nie, to GGG stworzyło filmik z wersji 0.9.0, obrazujący jak wiele zrobili od tego czasu. Dostępny jest również film z godzinnej ligi cutthroat, gdzie gracze mogą walczyć między sobą w instancjach, zdecydowanie wart uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Logo Path of Exile to jednocześnie najrzadsza sfera (orb), która może wypaść w grze - Mirror of Kalandra.



Losowy Skill

Frost Bomb

Tworzy kryształ przez jakiś czas pulsujący zimnem. Każdy puls nakłada na wrogów negatywny efekt obniżający ich odporność na zimno i regenerację zdrowia. Kiedy kończy sie czas trwania umiejętności, kryształ wybucha, zadając obrażenia od zimna na obszarze.

Blink Arrow

Postać wypuszcza w wybrany punkt strzałę, która po wylądowaniu teleportuje do siebie postać. Na jej poprzednim miejscu pojawia się klon, używający jej łuku i kołczanu.

Determination

Uaktywnia aurę zwiększającą pancerz tobie i sojusznikom.


Stare Gry Frozen Games