Path of Exile

Mapa atlasu z włókna

Grinding Gear Games opublikowało film prezentujący mapę atlasu z rozszerzenia Atlas of Worlds. Mapa została wykonana z mikrofibry dzięki czemu idealanie nadaje się do… czyszczenia okularów i ekranów telefonów, co zresztą Chris zaprezentował na poniższym filmiku :-). Mapę możecie nabyć zakupując odpowiedni supporter pack.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Czy wiesz, że:

Na obszarach zasiedlonych przez rhoa może pojawić się bardzo rzadki rhoa albinos. Po zabiciu go wypadnie z niego Albino Rhoa Feather.



Losowy Skill

Blight

Nakłada na wrogów przed tobą negatywny efekt, który zadaje im stopniowo obrażenia od chaosu. Wrogowie nie będący jeszcze pod jego wpływem są także skrępowani przez pewnien czas, co spowalnia ich ruch. Podtrzymywanie czarowania pozwala na nakładanie nowych warstw stopniowych obrażeń, każdej o określonym czasie trwania.

Riposte

Wykonuje śmiertelny kontratak w czasie bloku. Używa obu broni w przypadku posługiwania się dwiema broniami.

Summon Stone Golem

Przyzywa kamiennego golema, który zwiększa twoją regeneracje życia. Oprócz ataków w zwarciu golem może przetaczać się po podłożu oraz wykonywać potężne uderzenie w ziemię, prowokujące wrogów.


Stare Gry Frozen Games